Galaxis83

Dá se obejít kompatibilita Win 10?

Zdravím,
potřebuji vyřešit následující: Na jednom z mých ntb s win10 32bit potřebuji rozjet CAD soft SolidWorks. Na stránkách jsem se dočetl, že nejnovější verze nepodporují 32bit systém a jedou pouze na 64bit (ntb nepodporuje 64bit). Sehnal jsem tedy verzi 2014, která by již měla běžet na win 7 32bit (ale win 8 už musí být 64 bit – nechápu). Zkusil jsem tedy spustit program na ntb v režimu kompatibility jako win 7, ale při spouštění mi program vyhodil hlášku, že nelze program instalovat ve verzi systému windows 7 sp0, ale že musí být win7 sp1. Dalo by se to nějak obejít?

Odpovědi
led

Vytvorte si virtuálny box a doň si nainštalujte win7. Potom si do takto vytvoreného systému win7 nainštalujte potrebný program.