johnyyyyyyyy

Jak zprovoznit tiskárnu na Windows 10?

Ahoj,
Mám doma postarší tiskárnu HP photosmart c3180 a používal jsem ji na Windows 7. Teď mám nový pc s Windows 10 a tiskárna mi už nefunguje. Na stránkách hp.com to u programu pro tiskárnu ukazuje, že už to Windows 10 nepodporuje. Jde to nějak obejít aby mi fungovala i na win 10? Díky

Odpovědi
cochee

Rád bych se mýlil, ale asi ne. Mé dvě tiskárny, skener a webkamera jsou jedněmi z důvodů, proč zatím Win10 nebudu ani zkoušet.

Dopl.: tak po jááárově odpovědi jsem se díval na web HP a tvá tiskárna je deklarovaná jako podporovaná Windows 10 – tak nevím, kde ses díval.

Zdroj: http://suppor­t.hp.com/cz-cs/document/c04739928

jáára

Co by nepodporoval. stáhni si: http://ftp.hp­.com/pub/softlib/sof­tware12/COL3015­4/mp-110014-2/AIO_CDA_Non­Net_Full_Win_WW_14­0_408-4.exe

Znova nainstaluj a hotovo. Jakýpak copak.
Případně to pusť v režimu kompatibility, ale spíš to jen blbě instaluješ.

lexx

v nouzi nejvyšší dva operáky Win 7 a 10 na jednom PC můžeš mít jinač o tohle „inovátorství“ nestojím, přináší jen obtíže a výdaje viz výše. a vo to go…