janah

Kombinované studium

Potřebovala bych vědět, v čem přesně zpočívá kombinované studium na vysoké škole, konkrétně se mi jedná o pedagogickou fakultu JU v Budějovicích. Vím že je to forma dálkového studia, ale potřebuju vědět, jak často se tam jezdí a nejlépe taky které dny, zda spíš všední, nebo víkendy. Hledaůla jsem to na stránkách fakulty, ale tuto informaci jsem tam nenašla.

Nejlepší odpověď
quentos

název „dálkové“ studium se dnes už na školách nepoužívá, termín „kombinované“ studium ho v podstatě zcela nahradilo. Je prakticky výstižnější, neboť „úplně“ dálkové není snad žádné studium. Dojíždět je obvykle nutné cca jednou za měsíc, zpravidla v pátek nebo sobotu (to se liší škola od školy, fakulta od fakulty).