Kolikrát jste se stěhovali (a nemyslím tím na začátku zimního semestru na kolej a po skončení ročníku zpátky domů)?

Doplňuji:
Děkuji Vám všem za odpovědi.
Já zítra stěhuju po desáté, takže mám malé jubileum.
Tím se s Vámi loučím z Turnova a až se přihlásím, tak to bude jen kousíček od Prahy.
Takže: Pražané, těšte se!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Bronzový

Dvakrát. Jednou, když mi byly asi 3, to si moc nepamatuju, ale potom když mi bylo 16, naši se po rozvodu dělili o prachy a musel se prodat barák. To bylo hodně těžký, protože jsem v něm vyrostla a hodně mi přirost k srdci. Od tý doby jsem se zatím nikde "doma" cítit nezačala.

Další odpovědi:

Zlatý

šestkrát a brzy mě to čeká posedmé....

Bronzový

Dvakrát a právě teď jsme uprostřed třetího stěhování.

Sice jsem nebyla na žádné koleji, ale stěhovala se na každý víkend domů ze SOU.
Doplňuji:
Jinak z rodného domu jsem se odstěhovala jenom o několik metrů dál a nakonec jsem vycestovala na místo vzdálené několik desítek kilometrů.

Pokročilý

Ani jednou :) Asi máme pěknej dům :)

Zlatý

celkem podeváté a skončila jsem tam odkud jsem se odtěhovala :D
Doplňuji:
chybička odstěhovala..
byt našich byl malej pro hodně lidí, člověk hledá soukromí..
mladý lidi láká svět to je jasný, Praha byla velká dost..

Zlatý

Já jen jednou - z rodného domu do bytu,který můj manžel tenkrát stavěl svépomocí a ve kterém bydlíme dodnes.

Stříbrný

Já se stěhovala pětkrát za život, ale ne všechna stěhování si pamatuji :)

Ať se Ti v novém bydlení hezky žije. Nezapomeň nám napsat,co se Ti první noc v novém bytě zdálo :)

Zlatý

Celkem dvakrát.Poprvé ve dvou letech dětství,kdyjsme se stěhovali ze staré zástavby v Praze která byla určena k demolici a podruhé ve 20 kdy mne vyhodila má láska z jejího bytu,protože jsem neměl tuzexové bony a Renaulta jako její nový přítel.:-)

Pokročilý

Dvakrát - z bytu v Praze, do domu na Šumavě a pak zpátky do Prahy, zase do menšího bytu . Teď bych z města už nešla.)

Stříbrný

Stěhoval jsem se třikrát a to jsem stále ve stejném městě. Počtvrté to již asi nehrozí.

Diskuze k otázce

Zlatý

beer

Tak ať se ti tam líbí holka !! ))

Zlatý

I já se připojuji !! A ať už je to poslední, nedokážu si tolik stěhování ani představit totiž :-D.

anonym

Moc děkuju. Budu se snažit, aby to trápení bylo jen a jenom k dobrému. ☺

anonym

bolakovi neustále vadí naše palce za kvalitu a nikoliv za kvantitum jako u těch žárlících, takže občas dávám odpověď do nebodované diskuze (též jako poučená "a").
Je-li míněno stěhování jako už se všemi saky paky (jako vlastní trvalé bydliště), tak mezi maturitou a vojnou, v rychlém sledu 3x, po vojně jako svobodný 3x, jako ženatý též 2x a jako rozvedený zatím 1x.
Takže suma sumárum 9x - na ocko zatím 1x deficit.
Á vlastně ne, protože jednou jsme se stěhovali, když mi bylo cca 10, takže vida, jsme si kvit! Taky 10x (tedy za život).
A to tam raději nepočítám za svobodna přechodná hostování u různých přítelkyň, to bych se dnes s odstupem už dopočítával hodně ztuha a stálo by mne to emoční zátěž, protože každá z těch etap byl takový život sám o sobě, pokaždé s hlubokým prožitkem a zvraty v životním stylu a dosavadními návyky.

anonym

I tak Ti děkuji za odpověď. Alespoň díky Tobě nebudu mít mindrák z toho, že jsem neustále "v pohybu".
Bolak zřejmě bude mít stále do čeho rýpat a bude mu "něco ležet v žaludku". Navrhuji ho nechat tak. Ono s tím palcováním má problém i drap, protože se nedokáže zamyslet nad kvalitou svých odpovědí a zcela nekriticky (nesebekriticky) vynáší soudy o jiných. No a není sám, že? Pokaždé se někdo tak nějak "přitulí", když vidí pichlavou poznámku směrovanou na očko. Jenže chyba lávky, mám to tu za hru i s těmi nekritickými neobjektivními a často přihlouplými a ubohými útoky.

Zlatý

ten který je

AD Ocko:Doufám že si v ranní tlačenici někde v MHD nebudeme navzájem šlapat po nohou!;-)

anonym

Normální důchodci mají ráno posunuto do dopoledních hodin. Tlačenice nemám ráda a pošlapaných nohou jsem si užila jako "pracovně činná" snad už dost (přeplněné autobusy, kde člověk stojí na jedné noze a ještě ne na svojí, to se zapomenout nedá).
Já se toho stěhování hodně bála a dalo mi opravdu zabrat. Jo, nejsem holt už ani tak mladá, ani tolik fit. ☺ Ještě tak dva dny reorganizací a snad už bude zase čas i na odpovědi.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4387
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2474
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1826
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.