lukas.lukas

Kolik vám je let ?

Doplňuji:
Já vím že to tu bylo, jen jsem se nudil :D

Odpovědi
dědapetr

Už to tu bylo:
http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­137&q=Kolik+v%C3%A1m­+je+let+%3F&sa=Vyh­ledat#1241

Děda Louda

Otázka tudy prošla nedávno, takže lze říci, že se toho moc od té doby nezměnilo. Stačí zalistovat historií webu.

elektrikář

Mužete si to lehce zjistit když jsem byl malý jezdilo se v Pražském MHD za 0.30 haléřů dospělí 0.60. Jó už jsou to pohádky starých zbrojnošů.

Rocker

Teprve 37:-)

ten který je

V roce kdy jsem se narodil,bylo pamětníkovi bitvy u Hradce Králové 98 let.:-)

venkovan

Tolik na kolik se cítím. Fyzický věk je pomíjivý.

dougie

:) 16

GM

Jsem o rok mladší než hnědé uhlí.