DDarent

Kolik seriálů jste v životě viděli úplně celích???

vynechast ste mohli třeba 10 dílů, ale prostě že ste viděli clej nebo skoro celej......

Já:
Chuck
Eureka
SGA
SGC
jmenuju se Earl
simpsonovi
futurama

Odpovědi
Black_Pearl

Já akorát simpsonovi, ostatní mě nějak neberou ;)

led

Vďaka niekoľkonásobnému opakovaniu sa mi v priebehu niekoľkých rokov podarilo vidieť Mash a Nemocnicu na kraji mesta (2.diel už nie).
Ale prvý „seriál“ ktorý nám bol umožnený vidieť aj niekoľkokrát bola Angelika – dával sa vždy, keď to v politike škrípalo

Ella

Budu počítat i ty co současně běží a nové díly se stále natáčejí, ano? :)

Buffy, Comeback, Charmed, Chuck, Friends, Pretty Little Liars, Supernatural, Gossip Girl, Vampire Diaries, Glee, Angel, Čarodějnice školou povinné :D, Červený trpaslík, Gilmore Girls, Chůva k pohledání, Joey, Krok za krokem, Medicopter 117 :D, O.C., Sabrina, mladá čarodějnice, True Blood, Veronica Mars, Věřte Nevěřte, Cesty domů, Chlapci a chlapi, Místo nahoře, On je žena, Ošklivka Katka, Ranč u Zelené sedmy, Sedmé nebe, zoufalé manželky, Hellcats

A to nepočítám večerníčky, anime a telenovely, což wiki také počítá do seriálů… :D

Dick

Četnické humoresky,něko­likrát!!!

Evasky

Ani jeden.Vždy jen některé díly.Za to Ulici a Šehrezádu vidím pořád.

anonym

V tom tvém výčtu seriálů chybí jediný: Čeština pro samouky.