Zlatý

Kolik platíte měsíčně za elektřinu?

Jestli to teda není tajný...

Kdo nechce, odpovídat nemusí a v případě že odpovědět chcete ale stydíte se nebo máte strach sdílet takovéto intimní informace, tak výslednou sumu vydělte šestnácti aby to nikdo neměl šanci rozluštit.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Sama za elektřinu neplatím nic a jenom na ni přispívám, tak vážně nevím.

Další odpovědi:

Zlatý

1670,- RD 5lidí bez topení, topení na pp

Stříbrný

1220,-

Nic (a to se blbě dělí i 16). Vařím na ohništi v kotlíku, místo vysavače používám ometené proutěné koště, peru v potoce, svítím loučí nebo svíčkou a místo na televizi koukám přes plot na sousedy. Občas je to veselejší než grotesky. Přece nebudu podporovat vydřidušský ČEZ.

A teď vážně - platila jsem cca 1300,- Kč měsíčně. Při vyúčtování mi nějakou směšnou částku vraceli, ačkoliv jsem měla elektrický sporák i bojler.

Stříbrný

Platím jednou za dva měsíce a teď si představ, že bych to ještě po dělení 16ti měla dělit dvěma...no to už po mně nemůžeš chtít :)
Doplňuji:
Ale bude to tak někde kolem výše uváděných částek - baj voko... A teď za kolik osob, že jo? Nemělo by se to potom ještě dělit počtem osob? :)

Zlatý

Zálohově 4400. Jakž takž to vychází v ročním zůčtování, loni nám vraceli jen kolem 1200. Máme RD, kde je zcela všechno včetně vytápění na elektřinu. Zas nemáme jiný náklad, neplatíme vodu, máme vlastní, nemáme plyn.... V těchto dnech stavíme ale komín a budujeme kotelnu na dřevo, protože ještě min. 3,5 roku budu doma s dětmi a tak mohu topit a rodina spořit :-)

1 500,-

Pokročilý

1200,- bytovka

Stříbrný

ani se mi ta nehorázná částa nechce psát...takže 1/16 z moc...a ještě několik šestnáctin připlácím :-(

Diskuze k otázce

Zlatý

bolak

Vlk z lesa: zjistit!

Zlatý

bolak

SMV: no panejo, 24 talířů za měsíc, to je teda pálka...

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4390
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.