bolak

Kolik nosíte klíčů na svazku?

>>> http://wl.sta­tic.fotolia.com/jpg/00/­14/57/81/400_F_14578190_­Xg3qoORKv1d9xFXL9ih­bZwzvYoz65zMS­.jpg

Pokud můžete, tak vyjmenujte od čeho všeho, jak často a kolik vůbec z toho celkového množství klíčů používáte.

Nejlepší odpověď
IQ tykve

6-10

Doplňuji:
… a trefilo by mne, než najdu ten pravý.

Další odpovědi
Deli

6-10

Na hlavním svazku 7. Šla jsem je přepočítat 🙂
Mám na něm od domu, od zahrady, od osobáku, od dodávky, od garáže, od schránky s tátovou urnou, a klíč pro štěstí od kamionu.
Pak mám ještě jeden klíč na šňůrce jen od domu, to když jdu třeba jen na procházku s kočárkem, abych netahala vše.

iceT

1-5

od vchodu,od bytu,od dveří do sklepa,od posilovny,a jeden malej od zámku na sklepní kóji.Používám všechny,snad od sklepní kóje minimálně,a od posilovny jednou za 7–10 dní,jelikož v posilovně jsou i klíče od prádelny a sušáren.Ty si jaksi musím pújčovat a vracet.Nedávno jsem sundala klíče od domu rodičů,jelikož přeměnili zámky a tudíž jsou mi na nic.Byly tři.Ale mám na tom svazečku hodně cingrlátek.

huxa

1-5

Doplňuji:
Mám pouze peněženku přidělanou řetězem k riflím, takže mi ji nikdo nevezme 🙂
Rovnou mám na tomto řetězu přidělaný čip potřebný ve škole a klíč od skříňky ve škole, brzy doufám k nim přibude klíč od motorky :)

beer

1-5

quentos

6-10

od domova dva, ale od práce sedm. Z toho je teda pravda jeden nefunkční, kterej bych moh z toho klidně vyndat, ale i tak bych se vešel do „6–10“. Používám bohužel všechny, ale některý míň často, některý víc často (do některejch učeben chodim jednou za uherskej rok, do jinech denně)… a to ještě ten od hlavního vchodu nechávám doma…
Doplňuji:
pro rejpaly: všechny kromě toho nefunkčního :{)>

www

1-5

RyuzakiKate

1-5

Od baráku a od bytu, donedávna jsem nosila ještě klíček od skříňky, který jsme ale museli odevzdat a byl nahrazen klíčkem od zámku na kolo, který jsem zatím nepoužila… Jinak tam mám zavěšenou jakousi napůl dřevěnou a napůl kovovou žábu a ukovaný lísteček, který pro mě hodně znamená. Měla jsem tam i figurku Naruta, ale pak se mi to nevejde do kapsy u kalhot.

JuddH

1-5

Doplňuji:
Od skříňky – ten používám nejčastěji, každou přestávku. Potom mám starý klíč od bytu (nepoužívám vůbec, ale jsem líná ho vyndat), nový klíč od bytu a klíč od vchodu do paneláku. Brzy mi na můj minisvazek přibude i klíč od zámku na kolo.

marci1

1-5

Doplňuji:
Jen ty nejnutnější, proč bych měla s sebou nosit půl kila závaží ?:-)

Druell

6-10

Medulienka

Nenosím klíče ani svazky

Doplňuji:
Nemám ani jeden klíč – pokud nepočítám klíček od plechové kasičky. Doma máme sice dveře, ale od nich žádné klíče, tak nezamykáme.

ladaadal

1-5

Nosíval jsem jich i 15, ale nakonec jsem si nechal udělat vložky a zredukoval to. Mám klíč od auta, klíč od domu, od práce a klíč od všeho ostatního (7zámků). Ideální stav.

cochee

Nenosím klíče ani svazky

Doplňuji:
Nějaký zvědavý, ne? ;) A nechceš taky fotku každého klíče, adresu objektu, který ke klíči patří a nakonec, kam ti mám svazek uložit, aby sis ho mohl vyzvednout? 😁

Mc Merkurion

11-20

Doplňuji:
přesně 19