Avatar uživatele
bolak

Kolik nosíte klíčů na svazku?

>>> http://wl.sta­tic.fotolia.com/jpg/00/­14/57/81/400_F_14578190_­Xg3qoORKv1d9xFXL9ih­bZwzvYoz65zMS­.jpg

Pokud můžete, tak vyjmenujte od čeho všeho, jak často a kolik vůbec z toho celkového množství klíčů používáte.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? iceT, Deli, Medulienka před 3967 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
IQ tykve

6-10

Doplňuji:
… a trefilo by mne, než najdu ten pravý.

Upravil/a: IQ tykve

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Deli

6-10

Na hlavním svazku 7. Šla jsem je přepočítat 🙂
Mám na něm od domu, od zahrady, od osobáku, od dodávky, od garáže, od schránky s tátovou urnou, a klíč pro štěstí od kamionu.
Pak mám ještě jeden klíč na šňůrce jen od domu, to když jdu třeba jen na procházku s kočárkem, abych netahala vše.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

1-5

od vchodu,od bytu,od dveří do sklepa,od posilovny,a jeden malej od zámku na sklepní kóji.Používám všechny,snad od sklepní kóje minimálně,a od posilovny jednou za 7–10 dní,jelikož v posilovně jsou i klíče od prádelny a sušáren.Ty si jaksi musím pújčovat a vracet.Nedávno jsem sundala klíče od domu rodičů,jelikož přeměnili zámky a tudíž jsou mi na nic.Byly tři.Ale mám na tom svazečku hodně cingrlátek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

1-5

Doplňuji:
Mám pouze peněženku přidělanou řetězem k riflím, takže mi ji nikdo nevezme 🙂
Rovnou mám na tomto řetězu přidělaný čip potřebný ve škole a klíč od skříňky ve škole, brzy doufám k nim přibude klíč od motorky :)

Upravil/a: huxa

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
beer

1-5

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

6-10

od domova dva, ale od práce sedm. Z toho je teda pravda jeden nefunkční, kterej bych moh z toho klidně vyndat, ale i tak bych se vešel do „6–10“. Používám bohužel všechny, ale některý míň často, některý víc často (do některejch učeben chodim jednou za uherskej rok, do jinech denně)… a to ještě ten od hlavního vchodu nechávám doma…
Doplňuji:
pro rejpaly: všechny kromě toho nefunkčního :{)>

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

1-5

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

1-5

Od baráku a od bytu, donedávna jsem nosila ještě klíček od skříňky, který jsme ale museli odevzdat a byl nahrazen klíčkem od zámku na kolo, který jsem zatím nepoužila… Jinak tam mám zavěšenou jakousi napůl dřevěnou a napůl kovovou žábu a ukovaný lísteček, který pro mě hodně znamená. Měla jsem tam i figurku Naruta, ale pak se mi to nevejde do kapsy u kalhot.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JuddH

1-5

Doplňuji:
Od skříňky – ten používám nejčastěji, každou přestávku. Potom mám starý klíč od bytu (nepoužívám vůbec, ale jsem líná ho vyndat), nový klíč od bytu a klíč od vchodu do paneláku. Brzy mi na můj minisvazek přibude i klíč od zámku na kolo.

Upravil/a: JuddH

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

1-5

Doplňuji:
Jen ty nejnutnější, proč bych měla s sebou nosit půl kila závaží ?:-)

Upravil/a: marci1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Druell

6-10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Medulienka

Nenosím klíče ani svazky

Doplňuji:
Nemám ani jeden klíč – pokud nepočítám klíček od plechové kasičky. Doma máme sice dveře, ale od nich žádné klíče, tak nezamykáme.

Upravil/a: Medulienka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ladaadal

1-5

Nosíval jsem jich i 15, ale nakonec jsem si nechal udělat vložky a zredukoval to. Mám klíč od auta, klíč od domu, od práce a klíč od všeho ostatního (7zámků). Ideální stav.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Nenosím klíče ani svazky

Doplňuji:
Nějaký zvědavý, ne? ;) A nechceš taky fotku každého klíče, adresu objektu, který ke klíči patří a nakonec, kam ti mám svazek uložit, aby sis ho mohl vyzvednout? 😁

Upravil/a: cochee

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

11-20

Doplňuji:
přesně 19

Upravil/a: Mc Merkurion

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek