Avatar uživatele
Matthew

Kolik nejvíce otázek, jste položili za jediný den ??? :)

Já dneska mířím na sedmou otázku, takže to je můj dosavadní rekord :D:D
Doplňuji:
No jo, dnes mi to nějak jde, ale pak zase nebudu mít jak se znám do čeho rýpnout 5 dní :D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Drap, Lorrien, anonym před 4153 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ty nějak soutěžíš v počtu položených otázek? To tedy vidíme smysl těchto Odpovědí každý jinde! Já sice nesoutěžím, ale snažím se v rámci časových možností odpovědět na co nejvíc otázek. Samozřejmě mě limitují znalosti . Netušila jsem, že nás tady někdo zkouší, kolik stihneme odpovědět otázek.
Doplňuji:
Jen tak pro doplnění: od registrace na jaře t.r. jsem „stihla“ 168 otázek a odpověděla na cca 1950. Jmenuje se to tady Odpovědi, ne otázky nebo „pokec“.

Upravil/a: anonym

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym, anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
badisko

uno…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Nevím, nepamatuji se, ale zřejmě tolik co ty jsem nikdy za jeden den nezadal

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
M.

Jednu. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lorrien

Nejvíc jsem jich položila dneska v hudebce, kdy jsem se pořád dokola ptala, za jak dlouho zvoní :)) :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzzz

Já to nikdy nepočítala, ale řekla bych, že maximálně tak 3. Také mě někdy napadne více otázek, ale někdy jsou dny kdy se mi nechce ani odpovídat, natož se ptát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Pokládám zhruba jednu otázku týdně, maximálně dvě, pak už se cejtím blbě, že spamuju :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
david22

3 otázky. Víc ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Ano proložil jsem to nepajcovanou slivovicí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
otaznik007

Super, jdem se překonávat… :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Tři otázky. Někdy jich za týden položím více a jindy ani jednu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Matthew

To Bohemica: Ne, v žádném případě nesoutěžím, to by fakt postrádalo smysl. Hold mě napadnou nějaké otázky ve městě, v trolejbusu nebo prostě kdekoliv kde nemám přístup na internet. A pak se to sejde v jeden den a je tu sedm otázek. A navíc čím víc otázek, tím víc můžete odpovídat a získávat body za vaše odpovědi, což bych taky mohl nazvat soutěžením. Soutěžíte tedy ?? :)

před 4153 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Jestliže natolik tápeš v životě, že se musíš ptát na každou blbinu, tak co už s tebou? Tady to není soutěž, ačkoliv to někteří tak berou. Za získané body si hodlám koupit kožich. A kdybys dával otázky, které by někomu připadaly zajímavé, někdo by je ohodnotil a mohli bychom jít pro kožich spolu.

před 4153 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek