Matthew

Kolik nejvíce otázek, jste položili za jediný den ??? :)

Já dneska mířím na sedmou otázku, takže to je můj dosavadní rekord :D:D
Doplňuji:
No jo, dnes mi to nějak jde, ale pak zase nebudu mít jak se znám do čeho rýpnout 5 dní :D

Nejlepší odpověď
anonym

Ty nějak soutěžíš v počtu položených otázek? To tedy vidíme smysl těchto Odpovědí každý jinde! Já sice nesoutěžím, ale snažím se v rámci časových možností odpovědět na co nejvíc otázek. Samozřejmě mě limitují znalosti . Netušila jsem, že nás tady někdo zkouší, kolik stihneme odpovědět otázek.
Doplňuji:
Jen tak pro doplnění: od registrace na jaře t.r. jsem „stihla“ 168 otázek a odpověděla na cca 1950. Jmenuje se to tady Odpovědi, ne otázky nebo „pokec“.

Další odpovědi
badisko

uno…

Drap

Nevím, nepamatuji se, ale zřejmě tolik co ty jsem nikdy za jeden den nezadal

M.

Jednu. :)

Lorrien

Nejvíc jsem jich položila dneska v hudebce, kdy jsem se pořád dokola ptala, za jak dlouho zvoní :)) :D

zzzzz

Já to nikdy nepočítala, ale řekla bych, že maximálně tak 3. Také mě někdy napadne více otázek, ale někdy jsou dny kdy se mi nechce ani odpovídat, natož se ptát.

RyuzakiKate

Pokládám zhruba jednu otázku týdně, maximálně dvě, pak už se cejtím blbě, že spamuju :D

david22

3 otázky. Víc ne.

mosoj

Ano proložil jsem to nepajcovanou slivovicí.

otaznik007

Super, jdem se překonávat… :D

anonym

Tři otázky. Někdy jich za týden položím více a jindy ani jednu.

Matthew

To Bohemica: Ne, v žádném případě nesoutěžím, to by fakt postrádalo smysl. Hold mě napadnou nějaké otázky ve městě, v trolejbusu nebo prostě kdekoliv kde nemám přístup na internet. A pak se to sejde v jeden den a je tu sedm otázek. A navíc čím víc otázek, tím víc můžete odpovídat a získávat body za vaše odpovědi, což bych taky mohl nazvat soutěžením. Soutěžíte tedy ?? :)

anonym

Jestliže natolik tápeš v životě, že se musíš ptát na každou blbinu, tak co už s tebou? Tady to není soutěž, ačkoliv to někteří tak berou. Za získané body si hodlám koupit kožich. A kdybys dával otázky, které by někomu připadaly zajímavé, někdo by je ohodnotil a mohli bychom jít pro kožich spolu.