kapka

Kolik minut má jeden militýden?

Běžně používáme jednotky milimetr a mililitr, kolik minut by měl militýden? Našla jsem tuto otázku na netu ve vzorových otázkách k přijímačkám na VOŠ informatiky. Tak mě pro kontrolu zajímá, jestli byste došli ke stejnému výsledku, jako já.
Nebojte, hlásit se tam nebudu, jen mě to zaujalo. 🙂
Doplňuji:
Ok. Nebylo to zas tak těžký. Ale představa, že mi např. autobus jede za půl militýdne je celkem úsměvná, ne? 🙂

Nejlepší odpověď
Alesh

60 * 24 * 7 / 1000 = 10,08

Další odpovědi
Hlada

10 minut

kosaaaak

Však se neboj, na skutečnejch přijímačkách ti vymyslej něco na úrovni ;)
Třeba takovej světelnej mikroden, za jak dlouho se dá urazit babetou 210 a minimálně kolikrát budeš muset natankovat?