Zlatý

Kolik minut (hodin) záznamu se vejde na diktafon iPhone4? Nejlépe v jednom kuse.

Diktafon je součástí základního vybavení tohoto telefonu. Potřebuji vědět, jak dlouhý záznam mohu pořídit, nejlépe v kuse. Nikde v Nastavení jsem to nenašla. Díky:-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Zlatý

Nepíšeš jakou máš kapacitu paměti, takže nejjednodušší bude mrknout na heuréku, zvolit typ kterej máš, vlézt u toho mobilu do poradny a zeptat se lidí co už ho vlastněj.
> http://www.heureka.cz/…

A nebo mě napadá ještě jedno spešl řešení ;) to by se ti mohlo líbít, mrkni se kolik máš volnýho místa na kartě, zapiš si to někam, nahraj přesně minutu záznamu, ulož do souboru, ve vlastnostech/detailech souboru se podívej, kolik zabírá místa, zapiš si to někam a pak už si to jen spočítáš podle rovnice:

(volné místo na kartě) / (velikost souboru) = ?

a vyjde ti přibližná kapacita záznamu v minutách :) Samozřejmě se to taky bude odvíjet od toho, kolik ti aktuálně zbejvá na kartě místa. Taky si musíš nastavit aby se ti záznam ukládal na peměť karty a ne do paměti mobilu a bude záležet i na tom, jak máš nabitou baterii, protože používání diktafonu žere určitě víc, něž když máš mobil jentak pohozenej někde v montérkách a nic na něm neděláš...

Další odpovědi:

Zlatý

Záleží na kvalitě záznamu a volné paměti v mobilu. Určitě víc jak 2 hodinky se tam vejdou.

Zlatý

Já myslím, že záleží jak plnou budeš mít paměť telefonu , tak tolik se ti tam vejde.

Diskuze k otázce

Zlatý

Damiana

bolak: Díkes:-)

Zlatý

bolak

no a kolik to teda vyšlo? :)

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.