Complex

Kolik máte letokruhů?

Předkové nelhali,
už je to tak.
To když nám říkali,
každýmu jednou vlak.
Dojede do cíle
a poslední míle
je smutný finále.

Jsme stromy s osudem,
a vzácnej druh.
Každý rok přibude
nám další letokruh.
Nabydem objemu
svou silou z kořenů
a potom zůstane
jenom prach a vzduch.

A tak dále.

Poslechnout je to možno zde: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=ubplAZiGo­ZE

Nejlepší odpověď
annas

Letokruhy jsou dané datem narození. To je nejsnáze zjistitelné stejně jako věk u stromů.

Ale není v lidských letokruzích zapsané, v jakém či kterém prostředí lidé žili, co je ovlivnilo, co prožili, co chtěli prožít atd. Jejich šťastné i špatné chvíle… …

Nikdo to nemůže zjistit, protože jde jinou cestou, prožívá vše jinak než já … setkává se s jinými lidmi podobně, jako když jede vlakem … někteří vystoupí, jiní přistoupí … a zůstanou ..

Jsou v mém životě věci, které jsem chtěla udělat, ale neudělala. Naopak nechtěla jsem udělat, ale udělala, případně se pokoušela udělat a povedly se …

Další odpovědi
Kepler

U sebe to nezjistím. Sice mám v OP datum narození, ale jak vím, že v matrice nekecají? Na pilu kvůli tomu nepůjdu, ale můžu to zjistit u kolegyně z práce, až ji přeříznu.

zjentek

No jo, no… co se dá dělat. );

Spočítej si vrásky, to je to samý. (;

ivzez

Víc, než je mi milé.
Věk sám o sobě by mi nevadil, horší je, že se
začínají objevovat zdravotní problémy. )–: