Kolik máte denně volného času?

Myslím přes pracovní týden. Napište i prosím kdo jste- studenti, pracující - kde?, duchodci... :) Chci posoudit jak moc dobře nebo špatně na tom jsem oproti ostatním ;) Jsem studentka 1. ročníku a štve mě, že volného času mi stále ubývá... Ale s tím se asi budu muset smířit no... :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pominu-li dobu studií, kdy můj čas nejprve určovala pravidla na internátě a pak hodně let studijní program, následovalo čtyřicet roků zapojení v pracovním procesu v kombinaci s povinnostmi manžela a živitele rodiny. Nyní mám coby penzista v podstatě celých 24 hodin volného času avšak svoboda prožitků se nezvratně úží v poznanou nutnost, že nad potěšeními života začínají převažovat základní pudy typu "nažrat se a někde v klidu ulehnout".
Doplňuji:
Zatím nade mnou nevítězí, ale je to síla.

Další odpovědi:

Bronzový

mam volny cely den.jenze ja travim denne tri hodiny i vice sportem,tak se mi zda,ze ho volny moc nemam.

vstávam v 7:20 du do školy 7:30 sem ve škola až do 12:45 pak sem venku až do 18:00 a pak du na pc pak ve 21:15 se du dívat na teorie velkého třeska a jak sem poznal vaší matku při tom si dělám ukol a pak du spat si spočítejte volný :D

Pokročilý

Smiř se stím. Já osobně jsem na konci třeťáku a teď na školu sým spůsobem t trochu "kašluů. Tím nechi říct že mám šptné známky a tak, jen jsem polevila protože jsem pohopila, kdy s má cenu učit a kdy ne a tké JAK se učit.

Když se to tak shrne, otázkou je jakspíš rodělám ten volný čas. Ale počítej, že se to bude zhoršovat - udete končit často ve 4 a pak učení na další den... Já to mám zhoršené že dojíždím hodnu a čtvrt takže doma jsem běžně ve 4 neli v 6 a pak se mi ani nic velkého podnikat nechce Takže pokud nemusím našim pomáhat, mám víkendy pro sebe.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4390
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.