Cohen

Kolik % lidí věří, že útok 11. září provedli teroristi, a kolik %, že to USA udelaly zaměrně samy?

Odpovědi
Drap

Několik zřejmě ano. O víře lidí v takové blbosti se nevede žádná statistika.

Kryšpín

CIA a její akce, na př. Nikaragua, Panama, Pinochet byl vytvořen CIA. Hlavním cílem CIA byl rozpad SSSR, CIA měla rozvinutou síť agentů v SSSR, věrně pomáhala Jelcinovi zastřelit několik set jeho odpůrců, a.t.d.
Najděte si . – Seznam hlavních amerických intervencí, tajných operací GOD, SAVE THE US.