Kolik lidí v ČR o tomto případu ví?

4.5.2010 v Ústí na Labem šel 13letý chlapec na vlakové nádraží, aby se vydal vlakem do Krupky. Vlak bohužel nestihl a tak se rozhodl jít k autobusovému nádraží. Tam si ho všimla dvojice cikánů ve věku 15 a 18 let. Přišli za nim a požadovali aby jim dal peníze, chlapec jim je odmítl vydat a tak se na něj vrhli a začali ho surově tlouct. Poté co byl povalen na zem mu žiletkami rozpárali oblečení, sebrali boty a po mnoha kopancích do trupu a hlavy utekli. Polonahý a chůze neschopný se doplazil do haly vlakové nádraží, kde mu nádražní personál zavolal záchranku. Do nemocnice byl odvezen s povrchovými řeznými ranami, natrženou slezinou, zlomenými žebry a otřesem mozku. Otázka je, kolik lidí v ČR o tomto nedávném případu ví?
Doplňuji:
http://img.na­dapenny.com/t20/103­16/nadap104845558­220230.jpg

http://img.na­dapenny.com/t20/103­16/nadap104846650­801230.jpg

Nejlepší odpověď
annas

Mně někdo tuto zprávu poslal mailem i s fotografií dotlučeného mladíka. Ale v tisku jsem o tomto případu nečetla.

Další odpovědi
Jahoda

Nevěděla jsem o tom. Dozvěděla jsem se to až od Vás. Je to ale hrozné. Nejsem rasistka, ale podle mě je většina (říkám většina, ne všichni) romů hrozná, posedlá nadáváním a bitím, kradením a spácháním další trestných zločinů. Až je najdou, doufám, že jim udělí velké tresty. Pokud by bylo na mě, udělala bych jim to samé, co provedli chudákovi chlapci.
Doplňuji:
Omlouvám se za chybu ve větě „Pokud by bylo na MNĚ…“.

ReHu

Stejně jako annas.
Z mailu, v mediích jsem nic nečetla ani neslyšela.

ten který je

Nevíte na jakém TV programu se bude vysílat soudní proces s těmito násilníky?:-(