Avatar uživatele
anonym

Kolik lidí v ČR o tomto případu ví?

4.5.2010 v Ústí na Labem šel 13letý chlapec na vlakové nádraží, aby se vydal vlakem do Krupky. Vlak bohužel nestihl a tak se rozhodl jít k autobusovému nádraží. Tam si ho všimla dvojice cikánů ve věku 15 a 18 let. Přišli za nim a požadovali aby jim dal peníze, chlapec jim je odmítl vydat a tak se na něj vrhli a začali ho surově tlouct. Poté co byl povalen na zem mu žiletkami rozpárali oblečení, sebrali boty a po mnoha kopancích do trupu a hlavy utekli. Polonahý a chůze neschopný se doplazil do haly vlakové nádraží, kde mu nádražní personál zavolal záchranku. Do nemocnice byl odvezen s povrchovými řeznými ranami, natrženou slezinou, zlomenými žebry a otřesem mozku. Otázka je, kolik lidí v ČR o tomto nedávném případu ví?
Doplňuji:
http://img.na­dapenny.com/t20/103­16/nadap104845558­220230.jpg

http://img.na­dapenny.com/t20/103­16/nadap104846650­801230.jpg

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda před 4922 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Mně někdo tuto zprávu poslal mailem i s fotografií dotlučeného mladíka. Ale v tisku jsem o tomto případu nečetla.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jahoda

Nevěděla jsem o tom. Dozvěděla jsem se to až od Vás. Je to ale hrozné. Nejsem rasistka, ale podle mě je většina (říkám většina, ne všichni) romů hrozná, posedlá nadáváním a bitím, kradením a spácháním další trestných zločinů. Až je najdou, doufám, že jim udělí velké tresty. Pokud by bylo na mě, udělala bych jim to samé, co provedli chudákovi chlapci.
Doplňuji:
Omlouvám se za chybu ve větě „Pokud by bylo na MNĚ…“.

Upravil/a: Jahoda

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Stejně jako annas.
Z mailu, v mediích jsem nic nečetla ani neslyšela.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Nevíte na jakém TV programu se bude vysílat soudní proces s těmito násilníky?:-(

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek