Kolik korun jste kdy vyhrály v nějaké loterii,či sázení?

Sázíte rádi?Pokoušíte osud?
Díky názory.

Nejlepší odpověď
anonym

Jak mám vědět, že nějaká ženská vyhrála?

Další odpovědi
talka

NESÁZÍM – stačí mi, co mám.

arygnoc

vsadil som raz a nevyhral som.
od tej doby na lotériu nevsádzam.

;-Q

da ny

Již nesázím téměř vůbec.
Sportka seu nás sázela kdysi kolektivně v zaměstnání 😁
V Matesu a ve Sportce jsem několikrát vyhrála desítky i stovky korun (nejvíce 700,–)
V Bingu (TV Nova) jsem v r. 1995 po telefonickém zavolání v září, v den narozenin a vysílání programu vylosováním vyhrála 30 000 Kč. K vyzvednutí byla výhra 5. 12. téhož roku.

mais 2

jednou ze stíracího losu 500 kč , ale jinak nehraju

bolak

Pár desítek tisíc, ale nevyhrál jsem pomocí nějakého záchvěvu štěstěny, ve virtuální sázkovce byla díra jak hrom, a já vsázel na zápasy který už se odehrály :)) Docela legrace. Po čase na to přišli, že tam něco nehraje, a zablokovali mi účet.. (ono když někomu vychází 100% tiketů, tak to trošku bije do očí), nicméně na to jak to dělám nepřišli, pořád „to“ tam je.

Hally007

Musim se take podelit o moje stesti. Vvyzkousel jsem podat tiket na Eurojackpoton­line.cz, protoze jsem zaslechl, ze nejaky cech vyhral 2,5 miliardy korun :). A také proto, ze zrovnou nabizeli akci – tiket za polovinu. No a stalo se to, ze jsem poprve v zivote vyhral a to pres 12.000 Kč :) …