asasin66

Kolik konců světa už bylo předpovězeno?

Nejlepší odpověď
Elk

Od počátku lidstva nespočetněkrát a pro každého z jedinců – nás nevyjímaje – je předpověď stejně jenom jediná – náš konec našeho světa. Myslím si, že svět, jakožto modrá planeta si klidně vystačí sama se sebou i když ji sebevíc ublížíme nebo se docela vyhubíme. Evoluce hold začne zase někde v přerušeném, či narušeném bodě znova.

Další odpovědi
funky

Myslím si, že každá doba potřebuje „naději“ na konec světa. Máme pud sebezáchovy a není nám jedno jak skončí naše existence, proto logicky uvažujeme o koncích světa. Konce světa jsou prostě takovým fenoménem…

Maggie.b

Jeden je teď zrovna předpovězen na 21.12.2011 v 11 h­odin večer…