NiCMOCBOY

Kolik jste ochotni dát za česnečku v restauraci?

Jedná se o verzi bez šunky a bez sýra. Prostě jen brambor, cibule, česnek a vejce.

Nejlepší odpověď
anonym

Jo,není česnečka jako česnečka.Když po objednání česnečky vám předloží na talíři vodu,ve které rozmíchali česnekovou pastu,která se vyrábí ve velkém,zažádal bych obsluhu o vyplacení vysoké odměny za odvahu to pozřít!

Další odpovědi

Záleželo by i na úrovni restaurace, ale v nějaké obyčejné bych za ni dal asi tak 40–60,–Kč.

klikihak

30 korun, vic asi ne

joeyk

cim dal vice debilnich dotazu zde pribyva ale normalni cena se pohybuje neco mezi 25–35kc

anonym

tak za takovou 200g-30kč

MacChill

60,–

Děda Louda

Vzhledem k tomu, že je teď dražší snad už všechno, investoval bych možná i takových pět, možná šest korun.

dědapetr

Nic je to hnus.

Valky

Tak takovou bych si nekoupila, česnekačka bez krutónu a sýra, to není česnekačka! :o) Bez šunky bych se obešla, nemusím to zrovna… :) Ale za takovou v Praze 35,–Kč – tedy se sýrem a krutóny.. Úplně běžně v lepších restauracích…