AlexaMasova

Kolik je DPH?

Doplňuji:
Já jsem totiž asi omylem napsala sms na pevnou linku a to s stojí 5,– včetně s DPH..a já mám tarif od O2-bude se mi tých 5,– (s DPH)objevovat na každým zúčtováním na slozence? Tedy jestli budu muset furt platit 5,–(sDPH)
Děkuji

Nejlepší odpověď
brillant

Viz http://www.bu­sinessinfo.cz/cs/clan­ky/novela-zakona-o-dph-2013-27711.html

Další odpovědi
anonym

V současné době 21 % základní sazba a 15 % snížená.
Doplňuji:

  1. příště nezakládej další otázku, ale použij k upřesnění či rozšíření otázky diskusi
  2. snaž se v názvu dotazu vyjádřit jeho smysl (tvůj dotaz s výší DPH moc společného nemá!)
  3. částku cca 5 Kč za odeslanou SMS samozřejmě zaplatíš za to zúčtovací období, kdy jsi ji odeslala, nikoli i za následující měsíce (když si v sámošce koupíš nanuk, taky ho zaplatíš jenom jednou, ne?)

Jádrohlod

Zase otázka o ničem. Čí DPH ? Myslíš-li třeba instalatéra jako živnost , potom 21%.

mosoj

Bez DPH určitě neplatíš nic.