Kolik bych měl dát lékaři do obálky, abych ho neurazil?

Abych mohl být už ošetřen, a ne posílán na další kontrolu za 14 dní.

Nejlepší odpověď
rynek878

Je mi už přes 60 let a v životě jsem doktorům do obálky nikdy nic nedal a vždy jsem byl ošetřen k mé spokojenosti,tak nevím asi jsem měl štěstí na doktory.

Další odpovědi
anonym

Už jsme snad doobálkovali.

verka

Nic mu nedávej a běž k jinýmu.

escrito

Nic, a jestli se mu to nelíbí ať tahne do německa

Miroslavst

Toť složité, jelikož některým i hodně se zdá málo.

led

Skúste aspoň ako je ročný rozpočet Angoly. Snáď sa neurazí, že tak málo. V tom horšom prípade doložte ročný rozpočet ČR.

hanulka11

mě by tedy bylo trapné něco dávat někomu za práci ,kterou už má jednou zaplacenou ,fuj…, to by se mohl urazit -že si myslíte jak špatně pracuje