LucinkaLLL

Nemáte nějaký typ na knihu k moři pro čtyřicetileté­ho muže?

Odpovědi
Fienir

Správnou knihu nevybereš podle věku, ale podle zájmů, koníčků atd.

Nespi

Pokud má dotyčný rád drsnější detektivky, tak teďka frčí Vraní dívka – http://www.lev­neucebnice.cz/p/vra­ni-divka/
Pokud spíše něco na odlehčení, tak „Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel“ nebo od stejného autora „Analfabetka, která uměla počítat“.
Ale jak již bylo zmíněno. Nezáleží na věku, ani na cílové destinaci ale především na zájmech.