Pokročilý

Jde zrušit členství v knižním klubu dříve než po 2 letech?

Předem děkuji za odpovědi. :-)
Doplňuji:
Kamarádka mi říkala, že jestli si neobejdnám, tak mi pošlou katalog, jestli si opět neobědnám, tak mi pošlou nějakou knížku na poštu, no a jestli si ji nezaplatím, tak mi to zruší, ne?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Nelze,zkoušel jsem to i na chyby,které při doručování objednaných knih udělali. Studoval jsem jejich obchodní podmínky a oni to mají jako naši slavní operátoři. Prostě první objednávkou člověk souhlasí s jejich vyděračskými podmínkami, které např. při prvním telefonickém kontaktu zákazníkovi nikdo neřekne. Chtěl jsem i zkusit,že si objednám něco levného a příležitostně se pro to zastavím v prodejně.Jenže oni s tím počítají a hned si takový odběr zvednou o 29 kaček. Tak to už to předem zaplatím předem a těch 40 korun za svoji hloupost musím oželet.
Je třeba varovat všechny příbuzné a známé před těmito lotry,.
Lze udělat jen jednu věc.Ještě dnes napsat písmo,že se odstupuje od smlouvy.A oni to automaticky ukončí po oněch dvou letech. Já všude říkám,předem číst a seznámit se s podmínkami.Jenže .......
Doplňuji:
nezruší a budou to vést jako pohledávku.Ovšem v konečném důsledku by to mohl soud zrušit,pokud nepřijde exekutor.Podívej se na zkušenosti jiných na
http://jak-vydelat-penize.blog er.cz/…
je toho tam dost.

Další odpovědi:

Zlatý

Nelze, ačkoliv nedodrželi ediční plán a bylo jen těžké něco objednat. Mají to dobře vykoumané a už hodně dlouho.

Zlatý

nám přišla objednávka domů a můj taťka již nežil psaly jsme, že objednávku musíme bohužel zrušit a tak ji zrušili a já mám doma velkou Encyklopedii zdraví a spoustu užitečných moudrých knih..

zkus napsat něco ve smyslu že ses odstěhovala do zahraničí, studuješ jinde.. myslíš, že to bude někdo ověřovat - může to napsat za Tebe někdo jiný, je to sice blbý nápad, ale jediný co mě napadl, jestli se jedná o velkou částku zkusila bych to a příště si dávala pozor na všechny tyto kluby a podezřelé obálky, které máš ve schránce..
Doplňuji:
předplácel si Reader's Digest a Rybářský časopis, taky jsem je rušila..

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 867
Zlatý quentos 859
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 472
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.