zrzounka

Jak se jmenuje kniha od Lenky Lanczové, ve které zazní kousek písně od Wanastovek?

Pěkný den, hledám knihu od Lenky Lanczové. Pamatuji si, že kluk hrál v kapele a v jedné kapitole ležel v kapelní dodávce a pobrukuje si nějakou písničku od Wanastovek – myslím, že otevřená zlomenina. Nevzpomene si někdo na název? :) Děkuji!

Odpovědi
Cvrčák

Je to kniha nebo film? Nevím, jak si mám představit píseň v knize. To tam byla rozepsaná?
Doplnění: Kniha se jmenuje Hříšná touha z roku 2006

zrzounka

Cvrčák: hledám jméno knihy. Pár slok tam bylo zmíněno… Psala jsem, že hrdina si ji pobrukuje.

Cvrčák

Doplněno.

zrzounka

Děkuji