zistan

Když vás napadne udělat něco bláznivého, uděláte to?

Nebo si řeknete už jsem na to starej (stará)?

Nejlepší odpověď
anonym

Často „to“ udělám – a pak se (někdy) divím…
😉
Nějak se ´neumím´ nudit…

Další odpovědi
led

čo môže byť bláznivejšie než normálne ľudské činy…
… z pohľadu druhých.
Niet nič krajšie a bláznivejšie, keď normálny človek nakrúti sám seba v čase, keď zabudne, že beží kamera :)

MK44

Mně už ze zásady nic bláznivého nenapadá. Vždy všechno náležitě, odpovědně a logicky promyslím! Má to jen docela maličkou vadičku na kráse. A totiž, když se podívám na to, co jsem udělal, je zjevné, že nic bláznivějšího mě napadnout nemohlo … ☹

iceT

to jsem dělala zamlada

Dochy

Často to neudělám, ale pak když na to pomyslímmně to mrzí…

Asi už jsem moc starej ☹ A někdy se bojím, že jsem byl vždy.

gagaga

ja vlastne nedelam nic jineho, nez same blbosti .. :(
moji synove se desi, ze jednou vyskocim i z rakve a zakricim : Apriiil !

  • iv-

briketka10

😁