Michal Kole

Když si někdo nahý stoupne za deště do středu křižovatky a policii řekne, že se sprchuje, za co je zatčen a obviněn ?

Nejlepší odpověď
iceT

Výtržnost,mravní pohoršení,ale pokud bude tvrdit,že se sprchuje,tak ho asi spíš pošlou do blázince.

Další odpovědi
quentos

nemýlím-li se, klasifikuje se to jako výtržnictví (srv. níže). Byl-li v době činu prokazatelně nablízku někdo nezletilý, můžou mu ještě přišít „ohrožování mravní výchovy mládeže“.

Zdroj: http://brno.id­nes.cz/policis­te-chytili-exhibicionistu-ktery-v-boskovicich-obtezoval-zeny-1ek-/brno-zpravy.aspx?c=A091201­_161300_brno_krc

zjentek

za nedovolené hygienování

jirkajirka

Ty mne jednou dostaneš na psychiatrii.

Elk

Za to, že píše kraviny do ODPOVĚDÍ

bolak

:)