zjentek

Když si chlap za partnerku hledá starší ženu, tak si podvědomě hledá de facto mamku?

Jak to kurňajs je?

Co když ho doopravdy vzrušuje, například? 💁‍♂️

Nejlepší odpověď
Dochy

A pedofil řeší emocionální krizi z neschopnosti zplodit dceru??? 😉
Já bych zůstal u toho, že jeden rád holky a druhý vdolky… Každý jsme jiný a máme jiné choutky a málokdy se dá někdo přesně zaškatulkovat podle nějakých rádobypsycholo­gických klišé.

Další odpovědi
plebs

Herr Zjentek může to být více důvodů u starší dámy / nesmí to být dračice nebo válečnice / zkušenost, nadhled, neřeší mini problémy větší technika v posteli anebo jako mamka. Jsou k dispozici kosmetická kouzla plastické operace proto není na škodu nabrknout starou dámu mlaďoch si léčí svůj komplex a také těží z její popularity případně jí má jako sponzorku no a stará omládne.

zjentek

Dochy tohle je hodně moudré… to bude asi fakt 😮😮😐