gogl.cz

Když sem mrkl tak mě bolelo víčko co to bylo?

Ahojte docela by mě zajímalo co to bylo za příčinu už je to sice pár měssíců zpátky stalo se mi to o prázdniny zničeho nic mě začalo bolet oko po dvou dnech sem se snažil vypátrat odkud ta bolest jde a šla mi ze spodního víčka u kanálku vždy když sem mrknul tak to bolelo bolest šla ze vnitř víčka dokonce to místo bylo trošku nafouklý jako kdyby bylo oteklý a zhruba po pár týdnech bolest přestala sice sem to ještě trochu pocitoval ale bolest nebyla už tak velká a ted ani oteklý ho nemám může to být z průvanu?

Odpovědi
klumprt

Myslím, že by to mohlo být ječné zrno. Párkrát jsem to taky měl. V podstatě se to nijak neléčí, mizí to samo.

Anebo nedostatek vápníku 🙂

orwell

Neumírá se na to, patrně to byl pokus o ječné zrno. Z průvanu to nebude. Více informací najdeš na http://www.ka­fe.cz/chci-byt-zdrava/nemoci-tela/zanety-oci-jecne-a-vlci-zrno-2706.aspx