bolak

Když se vás někdo zeptá kolik vám je, víte to hned a nebo to musíte počítat?

Nejlepší odpověď
Pájo

Vím to ;)

Další odpovědi
anonym

Vždy se seknu,co je zajímavý,jen do mínusu.Odčítání mi moc nejde.Pokaždé mi vyjde výsledná 40.Už několik let.Kalkulačku mám vybitou,takže…

Rocker

Tak tohle si náhodou pamatuju!39.Nebo 38?Tak nějak…

zjentek

jsem zaseknutý 2roky zpátky a je zajímavé, že jsem se tak zasek před pěti lety a dodnes jsem zůstal zaseknutý jen o ty 2roky ..takže už prostě říkám věk +2
př: kolik vám je? 100+2

ladaadal

Že si někteří celý život pletou levou a pravou ruku sice nechápu, ale beru to jako fakt, ale že by někdo nevěděl, kolik mu je, to už by hraničilo s demencí.

Questman

Vim to hned

Enn

Tak ještě aby to člověk nevěděl..

ivoscz

Zamyslím se, hlavně první tři měsíce po narozeninách. 🙂

Medulienka

Někdy se mi stane, že najednou nevím kolik je mi vlastně let a než se dopočítám chvilku trvá. Jinak jsem ročník 1981.
Doplňuji:
Jo a levá ruka s pravou se mi už neplete, ale dříve se mi pletly, tak jsem vždycky psala jakoby ve vzduchu, abych věděla která ruka je pravá.

marci1

Vím to hned.

ginze

Proč bych to musela počítat proboha? :)) To snad vím ne

Dochy

Tak jsem asi dementní. Kolik je mi zpravidla vědět ani říkat nepotřebuju… A když už ano, tak mně to pak samotného překvapí 😉

bolak

Nejsi jedinej, já jsem taky dement…napsal bych si to do profilu jako přívlastek, ale bohužel už ho tam mám, jelikož už jsem jím byl zde jednou pokřtěn… :)

Chápu že třeba tříletý děti, když se jich na to každej ptá, tak to věděj, ale pokud člověk nežije mezi jalovejma lidma, který se ho na to každej druhej tejden tážou nebo pokud nedostane každej rok dort jako miminko, kde je kolem xtero svíčíček a uprostřed číslo šlehačkou, nebo pokud nemá zrovna nějaký významný jubileum zakončený nulou nebo pokud není zrovna na nějaký tý čuprdupr sociálně chatovací síti, kde je to v profilu spočítaný i na setiny, a nebo pokud nemá zrovna deprese ze stárnutí, tak to prostě nemůže vědět! :)

anonym

U mě je to jinak bolaku:otázka za jak dlouho to máš do důchodu,kolik Ti vlastně je?Mě to vytáčí,proto neumím počítat.

bolak

ladaadal: takže víš nebo nevíš? z tvojí odpovědi to není úplně jasné..