franku

Když se ptám,kdo má na co právo,tak to mám dát do zabavy?

Odpovědi
panenka

Záleží čeho se tvá otázka týká a podle toho se pak vkláda do kategorii

hanulka11

zde je dobré si přečíst

http://www.od­povedi.cz/tipy/an­kety

kropitko

Otázky a doporučení, která směřují k provozovateli serveru Odpovědi.cz, případně k jednotlivým funkcionalitám aplikace Odpovedi.cz nebo k jednotlivým uživatelům nepatří do žádné z hlavních kategorií a měly by být směrovány k adresátům jinou cestou (info@odpovedi.cz nebo emailové kontakty na uživatele). Takovéto příspěvky mohou být smazány bez dalšího upozornění.

Doporučuji přečíst kodex, najdete tam odpovědi na svoje otázky,,,

standa

Pokud nevyužijete možnosti dotázat se přímo provozovatele na adrese info@odpovedi.cz…,

…tak tyto otázky vložte do kategorie ANKETY A ZÁBAVA, kde jsou 3 podkategorie:

  • aktuality
  • ankety
  • zábava a OSTATNÍ

Takže takovouto otázku pak vlastně nepíšete do zábavy, ale do kategorie „ostatní“