Heřman

Když se připojuji na internet přes mobil kdy mám mobil nabíjet.

  1. Když se mě mobil vybije úplně, nebo, 2)když má mobil slabou baterii. Můžu nějak poškodit baterii když jí často nabijím (1× až 2× za den).

Odpovědi
Alesh

vždycky je lepší tu baterku vytlouct do mrtě
pokud je už hodně slabá, tak jí klidně taky nabíjej
četnost nabíjení je daná tím, jak jí moc používáš, její kvalitou a opotřebením… prostě, když je vybitá během jednoho dne, tak ji zkrátka musíš nabít nebo snad chceš třeba tři dny koukat na vypnutý mobil? 🙂

mosoj

Kdykoliv chceš, pokud tam máš Lion nebo Lipol aku.
Četností nabíjení zkracuješ životnost AKU, neboť ta je dána počtem cyklů nabíjení !!

cochee

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-lepsi-notebook-nabit-a-odpojit-do-z-nabijecky-nebo-je-lepsi-mit-do-stale-v-zasuvce – má odpověď tam je platná i pro aku v mobilech