bolak

Když pokládáte otázku, do kdy většinou potřebujete znát odpověď?

A není lepší sem chodit jednou za den, pročíst to všechno najednou a vodkoroutit si to, než sem jukat každý dvě hodiny na deset minut. (časově)

Nejlepší odpověď
anonym

Jedno kdy

Doplňuji:
Asi proto, že jsem ještě nepoložila otázku na kterou bych potřebovala znát odpověď během malé chvíle. A navíc pokládám spíše otázky zábavné nebo otravné a divné. Takže asi tak.

Další odpovědi
Elk

Jedno kdy

Doplňuji:
Jednou se mi hodilo, že odpověď dorazila za pár minut, ale vcelku je mi to jedno, hlavně když bude užitečná a někdy jsem rád i za vtipnou.

aramah

Nepokládám žádné otázky

Přesněji: pokládám ale moc málo, vtom případě ale chci odpověď nejlépe včera.-)

hanny 2

Nejlépe hned

Ale chybí Ti tam – jiná odpověď.Řekla bych – podle toho jakou – něco chci vědět hned,něco počká.
Jednou za den sem chodím ve všední den až přijdu večer z práce a pak nestíhám! Lepší je víkend průběžně celý den,když mám minutku čas,sem mrknout.

Lucijej

Jedno kdy

Vesměs na odpovědi nepospíchám.

Jen na jednu otázku jsem potřebovala odpověď poměrně urgentně, ale neporadil mi s tím ani velkej bolak a odesílání mejlů s přílohou mi stále nefunguje a už je to jak dlouho…

Damiana

Nejlépe hned

Když bublá v kastrolu a já chytám s rukama od těsta nerva a smolím otázku palcem u nohy – tak hned!
Ale když to nějak nespěchá a zajímá mne i jiný názor – třeba na situaci, kterou řeším už pár dní – tak klidně „chvíli“ počkám. 🙂

Btw – Z jaké knihy je Crknapinka tu dodnes nikdo neví! Vyšudlala jsem to nakonec sama – kdyby bez toho také někdo „nemohl“ žít – tak je to z knihy Mirka to ví nejlíp od Věry Aldové. 🙂

Michal Kole

Nejlépe hned

Lukasy

Jedno kdy

Zatim jsem tu nepsal otazku života a smrti takže mi je celkem jedno kdy ale aby to bylo třeba během několika dnu.

Rocker

Jedno kdy

Poklička

Nejlépe hned

alex.agent

Nejlépe hned

Tul.en

Nejlépe hned

Vseznalek88

Nejlépe hned

Georgo2010

Nejlépe hned

Doplňuji:
Pokud řeším nějaký urgentní problém, tak většinou odpověď dostanu během několika minut na email (nemusím se tedy každých 15 min. dívat na stránky). Obvykle však mne zajímá názor ostatních, na odpovědi si rád počkám i několik dní 🙂

vlk samotař

Jiná možnost: záleží o jakou otázku jde.

bolak

Proto je tam to „většinou“ :)