Avatar uživatele
bolak

Když pokládáte otázku, do kdy většinou potřebujete znát odpověď?

A není lepší sem chodit jednou za den, pročíst to všechno najednou a vodkoroutit si to, než sem jukat každý dvě hodiny na deset minut. (časově)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? aramah, Elk, iceT, johana 56, hanny 2, Georgo2010, anonym, Tul.en před 4309 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Jedno kdy

Doplňuji:
Asi proto, že jsem ještě nepoložila otázku na kterou bych potřebovala znát odpověď během malé chvíle. A navíc pokládám spíše otázky zábavné nebo otravné a divné. Takže asi tak.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Elk

Jedno kdy

Doplňuji:
Jednou se mi hodilo, že odpověď dorazila za pár minut, ale vcelku je mi to jedno, hlavně když bude užitečná a někdy jsem rád i za vtipnou.

Upravil/a: Elk

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aramah

Nepokládám žádné otázky

Přesněji: pokládám ale moc málo, vtom případě ale chci odpověď nejlépe včera.-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Nejlépe hned

Ale chybí Ti tam – jiná odpověď.Řekla bych – podle toho jakou – něco chci vědět hned,něco počká.
Jednou za den sem chodím ve všední den až přijdu večer z práce a pak nestíhám! Lepší je víkend průběžně celý den,když mám minutku čas,sem mrknout.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucijej

Jedno kdy

Vesměs na odpovědi nepospíchám.

Jen na jednu otázku jsem potřebovala odpověď poměrně urgentně, ale neporadil mi s tím ani velkej bolak a odesílání mejlů s přílohou mi stále nefunguje a už je to jak dlouho…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Nejlépe hned

Když bublá v kastrolu a já chytám s rukama od těsta nerva a smolím otázku palcem u nohy – tak hned!
Ale když to nějak nespěchá a zajímá mne i jiný názor – třeba na situaci, kterou řeším už pár dní – tak klidně „chvíli“ počkám. 🙂

Btw – Z jaké knihy je Crknapinka tu dodnes nikdo neví! Vyšudlala jsem to nakonec sama – kdyby bez toho také někdo „nemohl“ žít – tak je to z knihy Mirka to ví nejlíp od Věry Aldové. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Nejlépe hned

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lukasy

Jedno kdy

Zatim jsem tu nepsal otazku života a smrti takže mi je celkem jedno kdy ale aby to bylo třeba během několika dnu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Jedno kdy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Poklička

Nejlépe hned

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
alex.agent

Nejlépe hned

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tul.en

Nejlépe hned

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vseznalek88

Nejlépe hned

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Georgo2010

Nejlépe hned

Doplňuji:
Pokud řeším nějaký urgentní problém, tak většinou odpověď dostanu během několika minut na email (nemusím se tedy každých 15 min. dívat na stránky). Obvykle však mne zajímá názor ostatních, na odpovědi si rád počkám i několik dní 🙂

Upravil/a: Georgo2010

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
vlk samotař

Jiná možnost: záleží o jakou otázku jde.

před 4309 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Proto je tam to „většinou“ :)

před 4309 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek