Rokio

Když někdo chodí k psychiatrovi, tak je to do té doby, než se vyléčí, nebo na celý život?

Psychiatr na celý život, nebo do vyléčení?

Odpovědi
lexx

do té doby, než tam chodit přestane, máš přece svobodnou vůli, ne?
jinak myslím, že skutečné psychické poruchy, choroby jsou nevyléčitelné

anonym

Lékař vyčistí a navede, ale záleží na každým jak toho využije nebo znovu spadne zpět do zajetí svého „stínu“(techniky) i psychiatr si musí lecčím projít, aby věděl co a jak, když nastane problém, jestli mluvíte o trvalých následcích, tak můžou být i pozitivní.

Mc Merkurion

… psychické nemoci jsou zákeřné,dost často se vracejí,a pacienti jsou jak holubi: http://www.csfd­.cz/film/5244-dobri-holubi-se-vraceji/prehled/ …

arachis

Podle potřeby, někdo se s problémen srovná a někdo ne.