hanysicek

Když nejde vrátit čas..

Jak se zbavit toho hrozného pocitu, kdy jste v opilosti nadávali na nějakou osobu, a ted vás to hrozně užíra?:/ Nikdy by jste se neřekli, bylo implusem nějaký zklamání, a řekli jste prostě hrozné věci ktéré si ani nemyslíte?
Doplňuji:
Zařidila jsem tu otázku do zdraví, protože jsem nevěděla kam. 🙂 Já si uvědomuju, že jsem to nebyla já, vždy když si dám víc vína, vše hrozně dramatizuju, dělám z komára velbouda. Ale nadávala jsem na jednu osobu z rodiny, a ted mě to prostě žere, a hrozně mě to mrzí, já jsem něco takového mohla vypustit.

Nejlepší odpověď
anonym

Alkohol je mrcha proradná, proto je lépe se mu vyhnout, pokud Vás může dostat do úzkých. Bohužel, ne vždy se to povede.
Je třeba, abyste přijal to, že se Vám to stalo, partnerce se opravdu upřímně omluvil a neřetřil chválou a díky, jestli Vám odpustí. Vhodné bude pořídit jí nějaký milý dárek. Pro příště si hlídejte, co a kolik toho vypijete. Pokud partnerka ví, že se neopíjíte a že se to stalo výjimečně, obejde se to bez pohromy. Jen se to už nesmí opakovat.
Doplňuji:
Aha, tak já to brala z hlediska muže. Ale úplně stejně to platí opačně, t.j. když je tazatelkou žena. Pokud nejde o partnera, tak nechápu až tak velké názorové vzplanutí. Nicméně je se s tím třeba poprat a vyrovnat. Stalo se to a je to venku. Zpátky to vzít nejde. Buď si za svým názorem dokážete stát, nebo bude velmi moudré se omluvit, a to jak svědkům tohoto Vašeho fau paux, tak kritizované osobě. Každá, i ta nejhorší, zkušenost je v něčem pozitivní. Příště si na něco podobého dáte pořádně pozor.

Další odpovědi
led

1 – nemyslieť na to
2 – neopíjať sa
Kedže otázka je v zdraví, moja rada:
V záujme duševného zdravia sa vyhýbajte alkoholu.
Doplňuji:
To, že „Já si uvědomuju, že jsem to nebyla já“ je najbežnejšia a najľahšia výhovorka. Vždy ste to vy, len alkohol uvoľňuje vnútorné zábrany a sebakontrolu. O to je nebezpečnejší. Toto pravidlo si pred a hlavne pri požívaní alkoholu uvedomiť.

Damiana

Když víš, že tvé viné eskapády nebudou nevinné, neovíňuj se. Na tvém příkladě platí doslova, že ve víně je pravda. Nic jiného, než se zastydět a omluvit ti nezbývá, jiná věc je, zda to dotyčný vezme. Podvědomě tě asi ta osoba opravdu štve, ale pod vlivem alkoholu se spory řeší přece jen jaksi, řekněme „příměji“. Na to pozor, abys časem nebyla známá jako ta, co se naleje a pak řve na všechny kolem sebe svou „pravdu“.
Je dobře, že si své viné úlety uvědomuješ, je to zkrátka obvyklý následek popíjení, taková ranní, poopicová trapárnička. Co naděláš…

akvidzerp

v opilosti stačí člověku malej impuls aby dělal něco co by za střízliva neudělal.toho pocitu se zbavim když si uvědomim že v tu chvíli jsem to nebyl prostě já:)

www

Ten pocit časem vyšumí.
Pro příště to chce nechlastat, nebo se s tím smířit a pařit dál.
Letitá praxe 😁

aramah

Ach jo pozdě bycha honit..
Alkohol se pije vždy s mírou.
Pít je umění..
Jelikož neumím chlastat nepiju!
Že to neumím jsem taky musela nejdřív zjistit,bylo to za mlada a stačilo,dnes se rozjařím i po limče :D

hanysicek

Já tam zapoměla napsat podstatnou věc, a to je to že. Jsem mluvila o sobě za zády. Nebyla u toho. ale mrzí mě že jsem to vůbec říkala.