zjentek

Když mám hódně hlučný sousedy i mimo noční klid, tak co s tím můžu dělat?

..a nemyslím tím sekačky a elekrtický pily, ale debilní řvaní napříč generacema- od starejch až po děti ..zkrátka je jasně patrný, že v tý rodině jsou všichni „z podobnýho vrhu“ ;q

Nejlepší odpověď
Drap

Máš několik možností.
1, zacpat si uši
2. odstěhovat se
další varianty jako je například vytlučení sousedů, raději neuvádím.

Další odpovědi
lexx

vyhodit el. jistič na chodbě, ucpat zámek sirkou, hřebík pod kolo auta, jen Tě nikdo nesmí při tom vidět…

marci1

Dnes jsem šla zrovna kolem domu (otevřené okno), ve kterém bydlí rovněž „uřvaná a uječená rodina“, zejména matka, která stále „ječí“ po všech členech rodiny a oni jí to samozřejmě vrací. Hned jsem zrychlila krok a frrrrrrrrrrrrnk pryč. Těžká odpověď, dělat se toho mnoho asi nedá. Doufej, že se třeba odstěhují. Naštěstí mí sousedé jsou super ! 🙂

Pipka

volat policii stále a stále dokud to nepřestane bavit je a nebo policii.NEPŘESTÁVAT ANI KDYŽ BUDOU VYHROŽOVAT.A podat stížnost na byťáku a nebo na městě podle toho čí je to byt.
NEBÁT SE

anonym

Jdi hlučet s nima,oni tě přijmou.

gecco

Doporučuju „krákolam“ – https://www.po­radte.cz/domac­nost-a-bydleni/19357-jaky-postup-zvolit-proti-hlucnym-sousedum.html
😉
___________
Sorry, že uvádím link na jinou poradnu – ale jinde jsem to nenašel…
😉

ReHu

Odstěhovat se.

zjentek

jugar, nebuď drzej ..musíš si života trochu vážit

anonym

Nejsem drzej Zjentku,vždyt to zkus a uvidíš,že je s nima sranda.
Krásně zpívají,veselí se ,mají radost ze života.