Michal Kole

Když má herečka hrát svlečená, jak ji produkce umyje, aby o ní bulvár nepsal, že je „čuně“ a nenarušila tak PR filmu?

Myjou ji jako nás v psychiatrické léčebně, že 3 ošetřovatelé pacienta „drželi“ a čtvrtý ho sprchoval, protože pacoš „nechtěl“ koupel a pořád „utíkal“ z „perimetru“ působení sprchy ?

Nejlepší odpověď
iceT

Předpokládá se,že většina lidí alespoň zná slovo hygiena,sprcha,mý­dlo,neřku-li že tato slova používá i v praxi.....

Další odpovědi
manon

Ne, Michale, většina lidí nemá fóbii z vody. Myjou se rádi a nikdo je nemusí držet a sprchování si užívají jako přijemnou chvilku. Proto ani herečka, co se má svlékat nemá problém – protože přijde vymydlená, umytá, navoněná…

led

Ony sa skôr ´mažú´, aby sa neleskli v svetle reflektorov…
Michale, skúste pozerať na filmový dej a nie „pod pokličku“.

Natty*

Většina lidí zkrátka nemají fobii z vody. Nejsi středem vesmíru! To, že ty se bojíš vody neznamená, že se jí všichni ostatní bojí také!!! Kdy už to konečně pochopíš!?
Také se většina lidí sprchuje a většina zná pojem hygiena, ale to ty asi ne, co??
Někdy na mě tvoje otázky působí trochu zvrhle.