Kdyz kluk chodi s holkou a vidaji se 1-2 do tydne myslite ze to ma cenu?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

láska má vždycky cenu,já když se vdala tak můj muž po svatbě šel na vojnu viděla jsem ho jednou za tři měsíce,a mělo to cenu jsem sním už spoustu let a můžu říct že štastná

Další odpovědi:

Zlatý

Má to cenu-nezapomeň,že určitě mají taky jiné povinnosti a pokud jim na víc schůzek nezbývá čas,tak pokud se chtějí vídat,budou rádi i za to málo času,které mají.

Já si myslím,že má,taky jsem to tak měla a vždycky když jsme se potom střetli,tak to stálo za to :-)

Stříbrný

Připojuji se k odpovědi "hanulka 11".My jsme se s mojí ženou také vídali jen o víkendu (směnoval jsem, takže jeden týden to bylo už od pátku, druhý týden až v sobotu), chodili jsme spolu rok, pak se vzali a nyní jsme už 36 let spolu.

Zlatý

určitě -my se vídali jen o víkendu - pc a mobily tenkrát nebyly- jen co jsme si napsali dopis - takto to trvalo 5 let a vše dobře dopadlo ,nyní už jen vzpomínáme - už je to tóóĺik let ......

Zlatý

Má to cenu. A možná vyšší, než každodenní vidění se. Ono se totiž může brzy stát nepříjemným. Takhle mě uháněl můj nyní exmanžel. Chtěl mě vidět denně. Asi 14 dní mě to bavilo, pak jsem si začala tvrdě vydobývat čas pro sebe a své aktivity, což nechápal. Nakonec to pro mne bylo únavné.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.