Michal Kole

Když jste byli v nemocnici a bylo Vám lépe,jaký jste pro zahnání nudy dělali se spolupacientkami či spolupacienty bor­del

To znamenalo, že asi 10 lidem „ruplo v bedně“ hromadně se sbalili a lítali po chodbě s cestovní taškou se svou bagáží a všichni najednou si začali měnit pokoje.

A aby to nebylo tak jednoduchý tak sotva vybalili do skříněk tak hend zase zabalili a stěhovali se opět o „pokoj dál“.

Jednoho to už přestalo bavit, tak si sednul, přišla sestra a zeptala se na jakém pokoji zůstane (číslo pokoje) a on řekl „Sestřičko, já už nevím, až se to tu uklidní tak si někam vlezu“

Já to nedělal. Já jsem stál nebo seděl a koukal.

Odpovědi
honza19hk

Ani se nedivím že jsi byl v nějaké léčebně.
Do nemocnice se chodíš snad léčit a ne dělat bordel,za 60kč za den budeš rád když odtamtud co nejdřív vypadneš.

hanulka11

tak to jste dělali tam kde jsi byl ty a ti co jim ruplo v bedně – v nemocnici bys toto dělat nemohl to by tě chytli za límec a šel bys

elektrikář

Dnes už to je za 100.- denně Já se ve špitále nikdy nenudil, spal četl koukal na televizi pokud byl na pokoji někdo s. kým to šlo tak si povídal. Ono záleží kolk je ti let. mně by to nenapadlo ani nebavilo.