Pokročilý

Když jedete na dovču, jedete radši na vlastní pěst nebo s cestovkou?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

S cestovkou bych nikdy nejel. Nevidím důvod, proč platit za něco, co si mohu zajistit sám, nehledě na to, že vybírání peněz za špatné nebo neposkytnuté služby se téměř stalo českým folklórem.

Další odpovědi:

Zlatý

jezdím s cestovkou ,ale tam si jezdím autem kam chci-neřídím se jejich programem
Doplňuji:
také mám cíle dál než okolní státy, takže letecky

Bronzový

Podle toho kam to je.Chorvatsko,Itálie a pod.jezdím autem na vlastní pěst,nebo už tam někoho znám,tak zavolám a zeptám se jestli mají volno a když ne,tak to risknu a zatím jsem vždy něco sehnala.Ovšem loni Egypt a podobné země bych si netroufla.Dá se říct,že kam letím,tak radši s cestovkou.

Pokročilý

Většinou vlastním autem,má to hodně výhod,ale také víc starostí.Myslím,že výhody převažují.Po dlouhé době jsme vyjeli s cestovkou(Turecko-Antalye) a bylo to bezvadné.Ovšem jednalo se o last minit.

Expert kategorie

Raději sami, než s cestovkou, přes ck lze sehnat leda levnější ubytování někdy, protože mají velké množstevní slevy. Nejlepší je cestovat sám, ale se zkušenostmi ostatních turistů a cestovatelů

Zdroj: www.turistika.cz

Zlatý

Raději s cestovkou,zas takový dobrodruh nejsem.Ale teď jedeme soukromě,tak uvidím.S cestovkami mám zatím dobré zkušenosti.

Bronzový

Jezdím s Čedokem nebo Alexandrií a jsem spokojen. Zpravidla se účastním pobytových zájezdů do lokalit, kde si můžu dokoupit množství fakultativních výletů.

Na "nákupy" a do důvěrně známých destinací (Londýn, Miláno, Řím) lítám zásadně sám, bez cestovky.

Do Chorvatska nejezdím, takže nemůžu posloužit v tomto směru, ale myslím, že tam dojede i cvičená opice, když tam jezdí tolik Čechů...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Cestování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Cestování

Zlatý Drap 347
Zlatý annas 287
Zlatý hanulka11 223
Zlatý led 207
Zlatý gecco 172
Zlatý quentos 161
Zlatý marci1 144
Zlatý mosoj 115
Zlatý Lamalam 113
Stříbrný Agneta 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.