spanysek

Zkušenosti s cestovkami

Dobrý den, chystám se s přítelem na dovču, s nějakou cestovkou, ale nevíme která je ta nejlepší:-) Můžete mi nějakou doporučit? Co třeba www.greece-tours.cz? Toto doporučení mám od kamarádky, tak uvidim:-) Děkuji za odpovědi:-)

Odpovědi
mosoj

Dobře jedeš na dovolenou, nejsi sama co na to máš a co dál ?
Osobně by mně spíš zajímalo kam a proč tam jedu !

Doplňuji:
Já v tom totiž cítím chlubení víc než zvědavost !!!

SylvaM

Tahle cestovka je v pohodě, je na trhu už dlouho a nikdy jsem o ní neslyšela žádné negativní zvěsti. Byli jsme s kamarádkou na last minute na Rhodosu ve Faliraki a fakt paráda http://www.greece-tours.cz/mero­pi/recko/rhodos/fa­liraki/

VIKTORIÁ

ahoj, skoro každý rok jezdím s Exim tous a vždy je to kvalitní dovolená! :)