Filip84

Když je venku 13°C: nosíte krátký rukáv? 👌🥶

Já nosím krátký rukáv až tak mezi 18 – 22°C (zhruba), záleží na větru, vlhotě, atp. Ve 13°C, zvlášť když prší, nebo tak něco, tak nosím často ještě punčocháče.

Král bonzáků už chodí ve 13°C v tričku s krátkým rukávem, tak mne, čistě, zajímá, jestli jsem jediný, komu to připadá 🥶. 🤷‍♀️

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
quentos

Ano.

Dlouhý rukáv nosím jen v tuhé zimě – cca pod –5 °C.

Další odpovědi
elkon

Ano.

Pokud nefouká vítr. A od 15 stupňů nosím kra9asy.

Drap

Ne.

Otázka hodná debila. Chybí jiná možnost-. Neoblékám se podle teploměru

Savier

Ne.

V žádném případě. Nosím lehkou mikinu.

Tonda Káňa

Ano.

Ano

Filip84

quentos: Jseš otužilec? 😃

quentos

Ano, každé ráno začínám studenou sprchou a přes den si obvykle ještě na sedm minut poráchám nohy ve studený vodě. To víš, v podhůří se to ani jinak nedá… :{)>