ptáč

Když had sežere jelena, neprotrhne se mu břicho?

Nejlepší odpověď
mosoj

Anakonda paroháče nežere. Ty žerou manželky.

Další odpovědi
Pájo

Když už had sežere jelena, tak se břicho jelenovi protrhne skoro vždycky…

(jaká otázka, taková odpověď) ;)

kapka

Lamolam, žádný, někdo tu má jen bujnou fantazii. :)

Lamalam

To nevím, ale který had dokáže pozřít jelena?

marci1

Když má jelen na krku pneumatiku, tak ne ! 🙂
http://www.no­vinky.cz/koktej­l/314395-myslivec-zastrelil-na-slovensku-jelena-s-pneumatikou-kolem-krku.html

Lamalam

mosoj – anakonda by jelena možná spolkla, ale nevím kolik jelenů žije v povodí Amazonky.

mosoj

Já také ne, ale jak vidíš, parohy nosí víc zvěře dokonce i člověk.

Lamalam

To jo, ale nevím co je lepší, Být paroháč nebo být sežrán plazem?

gagaga

:)