dust8

Když existuje matka moudrosti, kdo či co je otec moudrosti?

Nejlepší odpověď
Kepler

Matka je vždy jistá, otec nikoliv.

Další odpovědi
annas

V archivu je otázka

Kdo je otcem moudrosti?

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdo-je-otcem-moudrosti

Doplňuji nové informace.

Matkou moudrosti je opakování, otcem myšlenky je přání, vize.

Třeba opakování je matka moudrosti a sériové výroby. je otec ..
https://twitter­.com/agebrian/sta­tus/302900761543704576

Bůh je otcem moudrosti, protože ji všem nadělil.

Kniha je setba moudrost, jejím otcem, tedy ničitelem třeba v minulosti byli jezoviti, či moli. Dnes to může být oheň u knihy papírové.

Záleží na úhlu pohledu.

marci1

Opakování je matkou moudrosti, pak tedy otcem je lenost. 🙂

Edison

Kepler mě předběhl: Otec je vždy nejistý. 😁

Kelt

Ale i ta matka byla kdysi dcerou nějakých rodičů a od nich to zdědila.

JáJsemKarel!

Otec moudrosti je neopakování stejných chyb, to dá rozum!

Kazatel

Je to zcela gendrově nevyvážené rčení a měl bys v tom podniknout příslušné kroky, třeba se obrátit na Šabatovou.