Gestas

Když existuje fyzikální jednotka indukčnost, proč neexistuje i dedukčnost?

Nejlepší odpověď
klumprt

Fyzikální jednotka indukčnost téměř jistě neexistuje. Zní to spíš trochu jako nějaká veličina.

Další odpovědi
briketka10

Tento pojem se netýká fyziky.

Přečti si tento článek:

http://reinkar­nacia.sk/zivot-pochadza-zo-zivota/

briketka10

Už vím, už vím, je v ní navíc malé „e“ ajó :) Přišla jsem na to.

briketka10

Stále dokola čtu Tvou otázku a nemohu v ní
najít žádnou chybu, kterou Ti quentos upravil.
Víš o ní? Já ne :(

led

briketka10, kocúrik briketka by to našiel hneď:
chyba: fyzikálníé
oprava: fyzikální
tento omyl pri hľadaní chyby vznika čítaním len očami celých slov v kuse, ak slová vidíte nad sebou, vedľa seba rozdiel zbadáte v množstve znakov – potom stačí už len prečítať. Ľudské oko je nedokonalé a rozum si videné automaticky upravuje so svojou databázou v pamäti. Ak čítate nahlas chybu nielen zbadáte ale aj počujete.