terry

Kdybyste mohli strávit den s celebritou, která by to byla?

Nejlepší odpověď
Andělé

Tak já bych ráda prožila den s duchovním tibetským vůdcem Dalajlámou. Myslím,že den strávený s ním,by mě hodně obohatil…

Další odpovědi
WeeBear

Vanessa Mae! 🙂 (pochybuji, že ji někdo znáte 😁)

.. To k odpovědi na otázku. Jinak o tom moc neuvažuji, ani netoužím. 🙂

briketka10

Určitě a ne jen den s Jet Liem..
Vanessu Mae znám je to perfektní houslistka..

fablen

Tomio Okamura, ale nevím, jestli by on chtěl celý den trávit se mnou

pusinka50

Jan Masaryk, Alexandr Dubček, Karel Kryl.Dva zavražděni, třetí zemřel z trpkého prozření. A všech by se ptala na jediné, jak dostat naší republiku z tohohle srabu, jak se zbavit zkorumpovaných mocných pohlavárů…

Drap

Já určitě s nikým. Jedině snad s Járou Cimrmanem

roxy52

S Jiřinou Jiráskovou.Je to velice chytrá paní.

bolak

s Drapem

ReHu

Robet Kiyosaki.

venkovan

Abych strávil den s celebritou nemám tak velký žaludek.

Děda Louda

Mám rád klídek, čili nejlepší den bych strávil sám se sebou. Současně bych tím zabil dvě mouchy jednou ranou a vyžádalo by si to méně než poloviční náklady.

MILAN1961

Lucie Bílá

terry

WeeBear – jasně, že vím, její skleněné housle jsou nezapomenutelné :)

led

Nielen husle,
jej hudba, tá sa prežíva, nie počúva…