Pavluška

Kdybyste mohli jít cokoliv studovat, co by to bylo?

Nejlepší odpověď
kropitko

psychologie

Další odpovědi
FilosofovaEm

Zahradní architekturu

hanulka11

Něco všeobecného, zajímá mě spousta věcí z hodně oborů.Takže asi už zůstanu tam kde jsem

Michal Kole

Nějaká kombinace strojírenství + elektro jak silnoproud tak i slaboproud

MajaIS

Kdyby to mohlo být opravdu cokoliv, šla bych studovat to, co mně naučí správně milovat a přinášet plodnou práci pro druhé, která jim zajistí nejen pomíjivé štěstí… ;))

lenkaacer

hudebni konzervatoř