bolak

Kdybyste byli zraněný… (anketa)

…dejme tomu měli nohu v sádře a nemohli pořádně chodit, šli byste zrovna z nákupu a nějakej róm by vám nabídnul, že vám pomůže s taškou, nechali byste si od něj pomoct?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ano

Doplňuji:
A snažila bych se později samozřejmě nabídnutí pomoci oplatit.

Další odpovědi
Drap

Ano

Ano, dal bych mu tašku, k tomu přidal peněženku a mobil . Potom bych utíkal co by mi sádra stačila, protože nemohu vědět, zda nemá za rohem kamarády.

iceT

Ne

To bych musela být úplně retardovaná…

aramah

Ne

Jo a ještě mu dát klíče od auta,no a když je tak hodnej může mně hodit dom.:((
Doplňuji:
No,Venkovan to máte štěstí,asi vás žádnej cikán nenapad nebo vaší rodinu.

Kdyby jste se musel odstěhovat aby jste chránil své děti a majetek,nluvil by jste jinak!!!!

Tw!st

Ne

Doplňuji:
venkovan: víš lidé by nerozlišovaly lidi podle barvy kůže kdyby se cikáni chovaly slušně. řekne ti normální bílej člověk se svýma kamarádama hej more držka bílá ? jeden cikán sprostější než druhej a ještě si budou vymíšlet že jim říkáme cikáne místo rome ??? až se začnou chovat normálně tak možná. možná někteří cikáni jsou slušní ale tech je asi tak 5%

briketka10

Ne

ne nikdy jsem neslyšela od róma slovo „pomoc“ a ještě by mě hned o všechno okrad !!

Damiana

Ne

Cikáni nám nepomáhaj', ti nám jenom rádi ty končetiny lámou…
Doplňuji:
ad Venkovan: Já si naopak myslím, že to dnešní době odpovídá naprosto přesně. Když máš cikána v zádech, budeš mluvit jinak, než když je v nedohlednu.

venkovan

Ano

Róm a nebo bílý – v čem je rozdíl?
Přestaňme s tím rozlišováním lidí dle pleti. Je to ubohé a neodpovídá to dnešní době. mimochodem někteří bílý nás okrádají ještě víc a ještě jim to při volbách nabídneme.

veruska

Ne

Nevěřím a nemyslím,že je chyba na mé straně.

majklos

Ne

Kajra

Ne

Rocker

Ne

honza19hk

Ne

Doplňuji:
ne a ještě bych ho nehradši zastřelil.

pizlicka

Ne

od nikoho NEZNAMEHO.nechapu tento stupidni dotaz RASISTICKY zamereny!

Heřman

Ne

Ale kdo Ví.

akcul

Ne

Doplňuji:
romům nevěřím