sesednizkola

Kdybych si zalozil svoje odpovedi, chodili byste tam?

.. jen si to predstavte. Kazdy by se tam choval slusne, nikdo by tam nikoho neurazel, nikdo by nepsal hrubky, zadnej Dismas a jim podobni (ani ja) by tam nepsali hovadiny, odpoved by se moha editovat vickrat nez jednou a nejlepsi uzivatel by kazdy mesic obdrzel nejakou pozornost. Treba veceri pro jednoho v luxusni restauaci ci vylet do Prahy. Co myslite?

Nejlepší odpověď
arachis

I bez bonusů bych tam chodila a pokud by to mělo lepší pravidla, tím lépe. Já bych třeba vynechala uzamykání otázek. A opakující by mi také nevadily, kdo chce odpoví, kdo nechce ne. A kdyby se zrušili body za palce a jiné, tak by to spoustu lidí odradilo, aby za každou cenu odpovívali na všechny otázky.

Další odpovědi
tforro

Myšlenka je to zajímavá, ale pravděpodobně nereálná. K té pozornosti. Kdo by ji platil? Že by příjem z reklam? Tak to spoustu lidí odradí. Nebo že by tam bylo placené členství?
Zdejší odpovědi jsou zaběhlé, tak proč jít na trh s tím samým?

zjentek

jestli si to tam rozkastuješ na čtyry kategorie, jako je to tady a v Indii a po léta tam budeš mít 1) spodinu, 2) 60%ní uživatele, 3) 80% ní a za 4) elitu, tak se pak může stát, že do Prahy nebo nóbl knajpy bude jezdit každej měsíc stejnej občan. Sesednizhrušky!

marci1

Asi ne, protože to by už musely být „Rajské odpovědi“ a doufám, že to jednou v ráji zažiji. 🙂

Mimozemšťan

Dýl jak pár dní ne.

Rokio

Já si myslím, že je to skvělý nápad.

anonym

spíš ne. nechtěl bych získat nic v Praze