Avatar uživatele
bolak

Kdyby vám zbejval rok života a někdo by vám nabídnul obchod, že se za něj přiznáte k nějakýmu zločinu..

…ten rok si odsedíte a on vaší rodině na oplátku pošle milion, vzali byste to?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, dudu, johana 56, anonym před 4096 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Jiná duchaplná odpověď

No jasne, bolak sa pýta…
Moje svedomie a svedomie mojej rodiny mi je nepomerne drahšie, toľko peňazí ani vidlami nenahrabete.
Teraz sa opýtam ja Večného zvedavca bolaka:
vedeli by ste si užívať za cenu cudzieho utrpenia?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Jiná duchaplná odpověď

Ani za 10 milionů bych neudělala takový pochybný obchod. Kdo z nás ví, kolik času tu máme vyměřeno? Přibývající léta mají jednu pozitivní vlastnost, člověk si začne více vážit okamžiků, kdy je mu dobře a kdy ještě žije.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
odpomass

Nevzali, spravedlnost především

Doplňuji:
Ani za 10M ;) …

Upravil/a: odpomass

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Nesnáším tvoje otázky

Bolaku Tvoje otázky sice snáším, ale s podobnými náměty moc prosím jdi do háje! Často uvažuji co jsi za člověka, že se Ti v makovičce rodí tyto a občas ještě zrůdnější náměty. V jaké komunitě vlatně žiješ?

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Avatar uživatele
www

Jiná duchaplná odpověď

Ten zbývající čas bych si užíval jen co by šlo. 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

Jiná duchaplná odpověď

svoboda je lepsi,nez penize.rok zivota si chci uzit s temi,ktere mam rada.nebo aspon koukat na slunce.po cely rok.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

dudu

Nesnáším tvoje otázky …

ale otazku ohvezdickoval jako zajimavou !! :)))

tak doufam, ze uz jste to dudu taky pochopil, ze tu neslo o ten opravdovy zivot ! :)

před 4096 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dudu

Paní -Iv-, díte samozřejmě pravdu ale mám dojem, že zde poslední dobou docela přibylo mladých lidí, přesněji ještě skoro dětí a kromně toho se zde podle mých zkušeností ironie a nadsázka nesetkává s přílišným pochopením.

před 4096 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

ja mam nazor opacny .. ja vim akorad o dvouch co nerozumi ani sami sobe, natoz humoru … :)) .., ale jinak pro me osobne je to super kluk … :)

před 4096 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

dudu .. a ja mam bolaka hodne rada !! :pp
( ale to jsem mela i naseho doktora .., tak uvidime za rok ) :)
ja se tem jeho blbostem strasne nasmeju …
verte mi, ze on je strasne chytrej a na hlupaka si jenom hraje .. a to je mi 1 000 krat milejsi, nez kdyz je to naopak ..
P.S. to, ze je hodne chytrej usuzuji z toho, ze mi jednou napsal, ze umi i velkou nasobilku zpameti !!! -iv-

před 4096 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

to teda nehraju!! nepomlouvej!!

před 4096 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lucijej

Ty bláho, velkou násobilku, říkáš, jo ????

před 4096 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

vazne Lucijej, nekecam ! ma ji asi i nejak zasifrovanou v tom jeho profilu …!
ja uz tu velkou vzdala.., ale malou dam !! jo…, a uz 20 let se ucim tuhle vetu :
Die Frau der Mann leihen die Tochter der Koch der Wagen der Bruder. !! :)

před 4096 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lucijej

:o))

Jsem si tu větu musela třikrát přečíst, abych pochopila vo co gou :D

před 4096 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

jó, to čubrníš co? já sem sem totiž strašně chytrej, ale umím to dobře skrývat!!! a to že sem nechápal, jaktože když štika je rybou, tak paštika není parybou..to sem se prostě sem se jenom přeřek nó, a co má bejt??? a có jakó!!

před 4096 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lucijej

no jenom estli nepatříd mezi ten lid, který je tak chytrý, až je z toho blbý ;o)

před 4096 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

ocko: bylo to myšleno například tak, kdyby si měla nevyléčitelnou nemoc, a doktor ti dal přibližně rok života..

před 4096 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Pokud jsi to myslel jinak, než jsi to napsal, tak mi vysvětli, jak jinak jsem mohla odpovědět. Nemám telepatické schopnosti na té úrovni, abych viděla do hlavy všem lidem. Pokud budeš chtít příště odpověď jinak zaměřenou, tak se také zkus jinak zeptat, ano?
Ještě k tomu ale přidám jednu zkušenost, že ti nevyléčitelně nemocní, s nimiž jsem přišla do styku, na životě lpěli viditelně více než zdraví lidé. Nemyslím si, že kdokoliv z nich by „poslední rok života“ chtěl strávit za mřížemi kvůli delikventovi, který má dost peněz, aby si svou svobodu mohl zaplatit. Takhle by spravedlnost fungovat neměla.

před 4096 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

jezisimaria ocko ! :(
a to jsem si dala pred 2 dny predsevzeti ..ze uz na vas budu hodna .. a uz to budu muset dneska hned porusit !!
.. ja nemam ani karty, ani telepaticke schopnosti .., ale na 99, 99999 % jsem si jista, ze si delal Bol. jenom pr.. , tak to nereste vsechno tady tak " jakoby ".. " rado " psychologicky a taky se odvazte .. jste porad jako ve sveraci kazajce ..
dnesni heslo je : hlavne se z toho nepo … !

  • iv-

před 4096 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

aj „provokatér“ občas vypustí zaujímavú myšlienku. Je ako ten kračír, čo šil Cisárovi nové šaty.
Táto myšlienka cena života vyprovokovala pekné odpovede, ale všimli ste si, že vlastne vykríkol ako to dieťa „cisár je nahý“ a ukázal na kupčenie nie so životom, ale tým jediným, čo týmto ľuďom už zostáva – svedomím. Na druhej strane mnoho ľudí na záchranu svojej rodiny je ochotných sa obetovať.
Preto som bolakovi položila otázku:
vedeli by ste si užívať za cenu cudzieho utrpenia?
teda nie pohľad umierajúceho, ale pohľad „kupca“

Ocko má pravdu, práve tí na prahu smrti sa jej bránia a snažia sa neodvrátiteľnú smrť podplatiť. Je to prirodzené pre každého.„Nemyslím si, že kdokoliv z nich by "poslední rok života“ chtěl strávit za mřížemi kvůli delikventovi, který má dost peněz, aby si svou svobodu mohl zaplatit. " S tým súhlasím.

před 4096 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

já myslel že to byla řečnická otázka, tak se na ní neodpovídal :) abych nevypadal jako idiot (ještě víc)

před 4095 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

:))

před 4095 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

.. proto jsem i ja , led napsala, ze bych to neudelala .. co uz jsem nenapsala je to, ze ta moje rodina by ty penize za tuhle cenu nikdy neprijala … ani ja ne .. !
jinak : vy muzete souhlasit s ocko … ja naopak v zivote videla lidi, co uz naopak na zivote vubec nelpeli .. dokonce o tu smrt prosili .. a ona ne a ne prijit .. a verte mi, ze kdyz se jedna o posledni rok zivota.., ze to vetsinou ten rok uz neni na zadne " uzivani si " … mela jsem zname , kteri se posledni rok divali vice do zachodove misy, nez z okna .. na ten pohled z okna uz nemeli ani silu ..
.. , ale na to nechci uz vzpominat. -iv-

před 4096 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lucijej

Milion za rok života je sakra málo.

před 4096 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

To špatně chápeš, né milion za rok života, ale milion za rok svobody.

před 4096 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lucijej

pro podplatitele, ale pro mě by to byl rok života

Tak jako tak milion je málo, co si za to v dnešní době koupíš? Ani barák za to nepostavíš…

před 4096 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

proč řešíš takový nesmysly

před 4096 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

na to ti nedokážu odpovědět :)

před 4096 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

:)))

P.S. neudelala bych to ..

před 4096 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek