Zlatý

Kdyby vám stát nabídl možnost v dnešní době cestovat skrz teleportovací budky...

...nově vyvinutou technologii určenou pro přepravu osob, s tím že cestování by bylo 4x levnější jak u Českých Drah, doprava na určený cíl by trvala zlomek sekundy, a jedinou nevýhodou by tak bylo, že by během transportu došlo k vytvoření vaší identické kopie, která by byla na místě zlikvidována pořádkovou službou LBDO, určenou pro likvidaci duplicitního biologického odpadu, šli byste s dobou a nebo byste zůstali u klasiky?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Tady se říká "kdyby byly v pr...i ryby, nemusely by bét rybníky".
Pokud někdy něco podobného bude existovat v praxi, teprve pak o tom budu přemýšlet.

Další odpovědi:

Pokročilý

Kdyby by to nabídl stát, tak bych to raději ani nezkoušel. Mohla by to být nějaká kulišárna.

Bronzový

Nemáte v tom nějaký hokej? Kopie by přece vznikla v cílovém místě. V místě "odjezdu" byste zůstal Vy. Takže by LBDO likvidovala Vás. Vás vem čert, ale je tu riziko, že by se kopie nepovedla a neměla by takový smysl pro humor jako Vy. Nebyla by to škoda? ;-D

Pokročilý

Inspiruješ se u filmu Dokonalý trik? :D

Bronzový

Mě by pouze zajímalo...Odkud si na tohle přišel? K tomu ty názvy LBDO? jestli je to film či seriál chci název :D

Diskuze k otázce

Zlatý

bolak

Awe: já s nejsem jistej, jestli došlo k nějaké inspiraci, ale protože jeden známý citát Thomase Džefrsna říká že "Všechno co v životě zažijete už bylo v simpsnech." tak to bylo nejspíš tam někde.

Zlatý

bolak

MK44: Nojo, máš pravdu, psal jsem to na dvakrát a vloudila se mi tam omyl, takové chyby teď ale u mě budou následovat čím dál častěji, je to vedlejší produkt cestování...

A jen pro pořádek, ty taky nejsi bez chyby, protože kdybys byl tak odpovídáš né na co jsem se ptal, nýbrž na to, na co jsem se zeptat chtěl :p

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.