bolak

Kdyby vám někdo známý poslal omylem e-mail…

…jehož součástí by byla i předchozí komunikace s jinou vámi též známou osobou, přečetli byste si ho komplet i s tou předchozí komunikací?

Nejlepší odpověď
redy

asi bych četla jenom tak dlouho, než by mi trklo že nevím voco go.
Ale kdyby to začalo----- čau bolaku, vím že to nejsem já a končím, asi ,možná. :)

Další odpovědi
hanny 2

Jasně že bych si to přečetla! Přece bych nevěděla,že mi to poslal omylem!

gagaga

precetla bych uplne vsechno a posilala bych jeste dal .. :p

  • iv-